Super, że tu jesteś!

To znaczy, że chcesz działać nad rozwojem Twojego biznesu. Czekam na kontakt od Ciebie!

Chcesz ze mną pracować?
Napisz do mnie!

Czujesz, że razem możemy rozkręcić Twój biznes? Opowiedz mi, czym się zajmujesz, co już masz i jakie są Twoje pomysły i cele.

Jeśli wiesz, czego potrzebujesz – super!

Jeśli jeszcze nie wiesz – niczym się nie stresuj! Jestem tu, żeby Ci pomóc. Tak, jak pomogłam już Oli:

“Z Magdą pracuję już ponad rok.
Potrzebowałam nowej strony internetowej i szukałam supportu technicznego. Miałam pomysł i wydawało mi się, że wiem czego chcę. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że efekt tej współpracy przerósł moje oczekiwania. Magda świetnie czuje potrzeby projektu: ma wizję, trafne sugestie i umie w detale.”Aleksandra Piechota, pannazkotem.pl

Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
Napisz tutaj swoją wiadomość
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania przesłanego przez formularz.
Klikając tutaj, wyślesz do mnie wiadomość

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie widzisz tu odpowiedzi na swoje pytanie, śmiało napisz do mnie na kontakt@wartobyconline.pl.

Najprostsza strona internetowa w postaci pojedynczej zakładki lub tzw. landing page kosztuje od 1800 zł. Bardziej rozbudowana strona z zakładkami i blogiem – od 2400 zł, natomiast sklep online – od 3600 zł.

Dlaczego ceny są „od”? Ponieważ na ostateczną wycenę wpływa stopień skomplikowania strony, potrzebne i wybrane funkcjonalności oraz jakość dostarczonych materiałów.

Poza inwestycją w stworzenie przeze mnie strony, warto pamiętać o dodatkowych opłatach utrzymania strony, m.in.: zakup domeny i hostingu, prowizje u operatorów szybkich płatności, programy do fakturowania.
O wszystkim poinformuję Cię przed rozpoczęciem prac.

Oczywiście. Wystawiam faktury bez VAT, na podstawie zwolnienia opisanego w ustawie o VAT w artykule 113 ust. 1.

Do każdej płatności otrzymasz ode mnie fakturę. Zwykle rozliczam 50% całkowitej ceny przed rozpoczęciem prac, a pozostałe 50% – po zakończeniu prac nad stroną. Jeżeli jednak potrzebujesz, możemy porozmawiać o innym układzie, np. podziale płatności na kilka rat.

Pewnie! W cenie wykonania strony dostajesz ode mnie 30-dniowe wsparcie w tematach związanych z Twoją stroną oraz szkolenie i instrukcję obsługi strony. Jeżeli potrzebujesz, mogę przeszkolić Twoich innych pracowników z obsługi strony. Możesz również zlecić mi opiekę techniczną nad Twoją stroną, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej, pomocy przy newsletterze czy ułożeniu lejka sprzedażowego, warto przygotować się do naszej pierwszej rozmowy. Jak? Obejrzyj film, który dla Ciebie przygotowałam. Powinien rozjaśnić temat 😉