Hej, jestem Magda

I razem możemy wystrzelić Twój biznes na wyższy poziom!

Warto być online to dla mnie coś więcej niż slogan.

To kilka lat zdobywania wiedzy, obserwacji i pracy z małymi biznesami, które mogę podsumować właśnie tymi słowami: warto być online.

Coraz więcej biznesów online zauważa, że działania tylko w social mediach są niewystarczające, a nawet ograniczające rozwój. Biznesy offline z kolei napotykają w pewnym momencie szklany sufit, a wejście ze swoimi usługami czy sprzedażą w online daje nowe możliwości.

Własna strona czy sklep online może stać się trampoliną w rozwoju biznesu.

Dlatego powstało to miejsce, w którym przekonuję firmy, że warto być online i uczę, jak robić to z głową, żeby osiągać założone cele i spełniać marzenia.

Jak to się zaczęło?

Od copywriterki, przez wirtualną asystentkę, po wsparcie w rozwoju biznesu online.

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.

Czas i tak upłynie.
Earl Nightingale

W gimnazjum chciałam zostać grafikiem komputerowym. W liceum poznałam programowanie. Zawsze miałam też dryg do organizacji, patrzenia „szerzej” i zwracania uwagi na szczegóły. Te umiejętności pchnęły mnie w kierunku logistyki, która mnie mocno kręciła. Jednak już w trakcie studiów zdobywałam kolejne doświadczenia: od korepetycji (których udzielam do dziś!), przez copywriting, aż po naukę tworzenia stron na WordPressie. I to właśnie WordPress stał się game changerem w moim życiu.

Od tamtego czasu ciągle rozwijam się w tematach związanych z biznesem online i… spełniam nastoletnie marzenia: ukończyłam kurs grafiki wektorowej, a podstawy programowania wykorzystuję podczas tworzenia stron.

Ta mnogość doświadczeń pozwala mi dzisiaj oferować kompleksowe podejście we współpracy z osobami, które dopiero startują w biznesie lub takimi, które chcą osiągać więcej.

Misja #wartobyćonline

Chcę inspirować i wspierać małe biznesy w ich działaniach online.
Moim celem jest, by każda osoba, która rozwija swój biznes w sieci, poczuła się pewnie i kompetentnie w tym świecie. Dzięki czemu zrozumie, że #wartobyćonline i będzie bez obaw osiągała swoje kolejne cele.

Jak to robię?

Słucham potrzeb, wyłapuję szczegóły, doradzam, uruchamiam empatię i moją supermoc: rozwijanie innych. Bo to właśnie kocham najbardziej – widzieć, jak moi klienci rozwijają siebie i swoje biznesy dzięki stronom, które dla nich stworzyłam.