Wsparcie biznesu

Masz genialne pomysły, ale czujesz, że brakuje Ci dodatkowej pary rąk do pomocy?

Rozwijasz swój biznes, ale Twoja doba jest za krótka?

  • Nie masz czasu na naukę różnych narzędzi?
  • Nie chcesz robić wszystkiego samodzielnie?
  • Masz świetne pomysły, ale nie wiesz, jak je zrealizować technicznie?
  • Zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych klientów?
  • Potrzebujesz wsparcia, które będzie towarzyszyło Ci od pomysłu po realizację i wdrożenie?

W czym mogę Ci pomóc?

Grafika wektorowa

Masz przygotowane logo w Canvie, ale potrzebujesz je przeskalować na większy format? Sprawdzę, czy wszystkie elementy możesz wykorzystywać komercyjnie, a następnie zwektoryzuję logo.

Grafiki na social media

Wiesz jak łączyć kroje pisma, kolory i inne elementy, żeby grafiki przyciągały wzrok i pomagały rozpoznawać Twoją firmę? Mogę przygotować dla Ciebie szablony grafik do późniejszej samodzielnej edycji.

Newsletter

Chcesz zacząć prowadzić newsletter, ale nie wiesz od czego zacząć? Skonfiguruję dla Ciebie konto w narzędziu mailingowym, połączę ze stroną oraz uruchomię zapis na newsletter.

E-booki

Masz świetny pomysł na swojego pierwszego e-booka? Niezależnie od tego, czy chcesz go sprzedawać czy rozsyłać jako lead magnet – warto, by był dobrze przygotowany. Złożę dla Ciebie interaktywnego e-booka.

Lejki sprzedażowe

Kto nigdy nie zastanawiał się, jak dotrzeć do nowych klientów, niech pierwszy rzuci kamieniem… Jeśli to również Twój problem, ułożę dla Ciebie i Twojego produktu lejek sprzedażowy, który pozwoli zmienić odbiorców Twoich treści w klientów.

Opieka techniczna

Najbardziej nielubiany aspekt posiadania własnej strony. Bo wiesz, że nie wystarczy mieć stronę, ale trzeba ją również aktualizować i dbać o jej bezpieczeństwo? Prowadzę abonamentową opiekę nad stronami i sklepami.

Jak przebiega współpraca?

Umawiamy się na spotkanie online, na którym omawiamy Twoje potrzeby i określamy cele, które mają zostać zrealizowane. Proponuję rozwiązania, konkretne terminy i jeśli między nami kliknie – zaczynamy działać!

W zależności od tematu, z którym potrzebujesz pomocy, czas i koszt realizacji są wyceniane indywidualnie.